Hakkımızda

Hakkımızda

1975 yılında Karaköy’de iki personel ile faaliyetine başlayan Oğuz Gümrük Müşavirliği, 31 yıl sonra bugün Gazeteciler sitesinde kendisine ait 6 katlı plazası, 85 personeli ve 150’yi aşkın müşteriden oluşan portföyü ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

2006 yılını yeniden yapılanma yılı olarak değerlendiren Oğuz Gümrük Müşavirliği bu yıl içerisinde ISO 9001–2000 Kalite Belgesini almış, ayrıca görsel ve kurumsal imajını da yeni baştan oluşturmuştur. Bu çalışmalar doğrultusunda Oğuz Gümrük Müşavirliği’nin tüm iş süreçlerinden kurumsal organizasyon yapısına, logosundan kurumsal rengine kadar hemen her şeyi yeni baştan kurgulanmış ve markalaşma sürecine girmiştir.

Merkez binanın dışında Ambarlı, Halkalı, Erenköy, Haydarpaşa, Tuzla Serbest Bölgesi ve Atatürk Hava Limanı gümrüklerinde ofisi ve sürekli ekibi bulunan Oğuz Gümrük Müşavirliği, İstanbul Gümrükleri Başmüdürlüğü’ne bağlı bulunan 16 gümrük idaresinde de hizmet vermektedir.

Ayrıca iş durumuna göre farklı gümrüklerde operasyonel hizmet veren 3 kişilik özel bir ekibi bulunan Oğuz Gümrük Müşavirliği bünyesinde 2 gümrük müşaviri ile 8 gümrük müşavir yardımcısı mevcuttur.

9 motor kurye ve 11 binek oto ile İstanbul’un her yerine ücretsiz ulaşmaktayız.

Mevzuat değişiklikleri konusunda müşterilerini her gün elektronik posta mesajı ile bilgilendiren Oğuz Gümrük Müşavirliği, yenilediği elektronik altyapısı ile gümrük bağlantılarını kesintisiz yürütmektedir.

Beyanname tescillerini merkez binadan yapan Oğuz Gümrük Müşavirliği, e-arşiv sistemi ile tüm evrakları günlük olarak elektronik ortamda arşivlemektedir.               

Sertifikalarımız

Referanslarımız

Kalite Politikamız

Farklılıklarımız

Gizlilik Politikası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top