Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Oğuz Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. internet sitesi oguzgumruk.com (Gizlilik politikasında “oguzgumruk.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların oguzgumruk.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, e-posta adresi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

oguzgumruk.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

oguzgumruk.com, kişisel bilgilerin ve oguzgumruk.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. oguzgumruk.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, oguzgumruk.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, oguzgumruk.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, oguzgumruk.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler oguzgumruk.com tarafından da güncellenebilecektir.

oguzgumruk.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği  oguzgumruk.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

oguzgumruk.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, oguzgumruk.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top